ЦЕНТР  АГРАРНиХ  ТЕХНОЛОГіЙ
ЦЕНТР  АГРАРНЫХ  ТЕХНОЛОГИЙ НАУЧНО-ПРОИЗВОДСТВЕННАЯ ФИРМА

товариство з обмеженою відповідальністю

науково-виробнича фірма

+38-048-740-54-54
+38-048-705-54-54
+38-098-336-27-66

+38-050-390-50-63

 

О насШановні Партнери!

  Наша компанія була заснована у 2009 році, як компанія-дистрибутор засобів захисту рослин та насіння. В штаті з'явились високофахові агрономи з великим досвідом практичної роботи на землі. В 2014 р, на підставі власного досвіду, досвіду наших партнерів, було прийнято рішення про початок виробництва в Україні деяких допоміжних продуктів для сільського господарства. Подібні продукти виробляються в багатьох країнах світу, є стандартом в багатьох схемах захисту рослин, але мають високу вартість і як слід недоступні більшості сільгоспвиробників України. Крім того, на нашому ринку  з'явилась велика кількість низькоякісних продуктів, використовуємих в світі в інших отраслях (будівництво, нафтодобування і т.д.). Відповідно виробники не замислюються щодо сумісності з пестіцидами та про те, як впливає той чи інший продукт нарослину.

  Наші технологи, отримавши завдання на розробку продуктів під торгівельною маркою «Центр Аграрных Технологий», працювали в тісній співпраці з агрономами. Тому наш продукт відповідає усім вимогам безпеки для людей і рослин, і хімічно сумісний з усіма видами пестицидів і агрохімікатів.

  Наші дистрибутори кваліфіковано проконсультують Вас по засобах застосування наших продуктів, дозировках и ознайомлять з передовими системами захисту та живлення рослин, а ми, в свою чергу, забезпечимо безумовну якість продукції і доступність у порівнянні з імпортними аналогами.

Весь товар виробляється виключно з імпортної сировини, сертифікован і  супроводжується повним пакетом документів.

З надією на взаємовигідну співпрацю

Директор         В. Синиця

gallery/agroprojects_1
gallery/sinitsa